Objednávka |Napište nám

Ohlasy na Podbrdské muzeum v Rožmitále pod Třemšínem

Překrásné, expozice velmi působivé a milé. Vkusné provedení. Děkuji za prohlídku.

Vynikající expozice jak po stránce obsahové, tak prezentační. Nezbývá než mnohokrát poděkovat a gratulovat. Prostě, to se hned tak někde nevidí.

Děkuji Vám všem za krásné vzpomínky a zážitky u Vás v muzeu. Muzeum je překrásné a nadčasově vystavené a instalované. Přeji Vám hodně spokojených návštěvníků. Já sama si slibuji, že přijdu ještě jednou si vše v klidu prohlédnout.

Jsme nadšeni, bylo to nádherné, hodně poučné.

Skvost mezi regionálními muzei, velký dík autorům objektu a výstav.

Krásné prostory i výstavy.

Děkujeme za krásný zážitek z krásně koncipované výstavy.

Krásné, velice krásné uspořádání. Byli jsme nadšeni.

Moc se nám to líbilo. Je úžasné, když se sen stane skutečností. S radostí doporučíme všem našim známým.

Výstavou jsem nadšena, moc se mi líbila, bezvadné prostředí, dala bych ji na první místo. Prostě perfektní. Ráda na ni budu vzpomínat.

To se nedá srovnat s tím starým muzeem. Super!

Jedním slovem krása.

Byli jsme uchváceni provedením muzejních budov i vystavených exponátů. Jako lidé se vztahem k brdskému regionu jsme ocenili všestranný záběr expozic, zvláště obdivujeme část věnovanou panu Lvu z Rožmitála a jeho cestě po Evropě. Vynikající je i řemeslné provedení místností s touto expozicí.

Je to tu moc krásné.

Expozice se nám opravdu moc líbila. Je úžasné, že jste dokázali něco takového vytvořit.

Moc hezky provedeno. Byli jsme spokojeni.

Gratulujeme ke krásnému muzeu, které je potřeba navštívit vícekrát, abychom to mohly vše důkladně prohlédnout. Rádi se budeme vracet. Děkujeme všem tvůrcům krásné expozice.

Gratuluji, těší mě, že v Rožmitále vzniklo muzeum na vysoké evropské úrovni.

Po návštěvě muzea bychom chtěli poděkovat všem, kdo se podílel na uspořádání všech expozic. Ať to byla část historická nebo přírodopisná, ale nejvíce nás chytla za srdce expozice Rybova, nelze slovy vyjádřit – prostě nádherná, úžasná, děkujeme.

Impozantní dílo co se týče formy i obsahu. Zejména expozice věnovaná životu a dílu J. J. Ryby je skvělá a muzikologicky hodnotná.

VínoBoschTarotAdopce