Objednávka |Napište nám

Ohlasy na knihu Nová encyklopedie českého a moravského vína

Vážení všichni autoři Nové encyklopedie českého a  moravského vína 2. díl!
Chtěl bych Vám moc poděkovat za Vaší špičkovou práci! Ta kniha je perfektní, jste lidi na svém místě, skutečně „profíci“!!! Ještě jednou moc díky!!!

Je to skutečně krásně provedené grafické dílo a po stránce textové splňuje všechny požadavky na dobrou encyklopedii. Zkrátka na knižních pultech se objevilo potřebné dílo, které může potěšit každého příznivce českých a moravských vín.

Vysokou laťku, kterou nasadil první díl této Nové encyklopedie českého a moravského vína, se skutečně i tentokrát podařilo udržet. Vřele doporučuji do knihovničky každého milovníka vína!

Obsahově je to velmi dobrý počin, možná lepší než první díl, protože se objevují zcela nové kapitoly, které dodnes nikdo u nás nezmapoval. Gratuluji všem autorům publikace.

Ve vinařství se pohybuji asi 16 let a přesto si čas od času otevřu tuto knihu a čerpám z ní další informace. Je to podle mě nejzdařilejší kniha o vinařství v naší republice s kvalitními informacemi. Četl jsem už různé „encyklopedie“, ale všude mi scházela ucelenost, kvalita, odbornost a aktuálnost informací.

Zakoupil jsem si 1. díl Nové encyklopedie českého a moravského vína, kde jsem se mimojiné dozvěděl že vyjde i 2. díl. Dílo je skutečně vynikající, plně vyhovující k doplnění informací, graficky, včetně obálky, zkrátka super.

I just wanted to congratulate the authors of the “Nova encyklopedie ceskeho a moravskeho vina” on their excellent book. It covers in a very readable form an enormous amount of material and it reaches far beyond the Czech borders.

VínoBoschTarotAdopce